Frigo-kor poslovnice

Više informacija možete dobiti i na besplatni info telefon 0800 44 44 44.

U petak 07.12.2018, sve Frigo-kor poslovnice biti će zatvorene radi godišnje inventure. 

Adrese poslovnica gdje će te pronaći cjelokupnu ponudu klima uređaja i rashladnih uređaja uz vrhunsku uslugu naših prodavača i servisera:

FRIGO-KOR Zagreb

Majstorska 11
10 000 Zagreb
Tel: 01 240 77 77
Fax: 01 240 75 55
e-mail: zagreb@frigo-kor.hr

Radno vrijeme:
ponedjeljak – petak
8:00 – 16:00 h

subotom, nedjeljom i blagdanom ne radimo.


prikaži na karti

FRIGO-KOR Osijek

Vukovarska 96                       
31 000 Osijek
Tel: 031 214 151
Fax: 031 214 153
e-mail: osijek@frigo-kor.hr

Radno vrijeme:
ponedjeljak – petak
8:00 – 16:00 h       

subotom, nedjeljom i blagdanom ne radimo.


prikaži na karti

FRIGO-KOR Rijeka

Tizianova 52a
51 000 Rijeka
Tel: 051 551 621
Fax: 051 551 620
e-mail: rijeka@frigo-kor.hr

Radno vrijeme:
ponedjeljak – petak
8:00 – 16:00 h   

subotom, nedjeljom i blagdanom ne radimo.


prikaži na karti

FRIGO-KOR Pula

Riva 14
52 100 Pula
Tel: 052 383 588
Fax: 052 383 589
e-mail: pula@frigo-kor.hr

Radno vrijeme:
ponedjeljak – petak
8:00 – 16:00 h       

subotom, nedjeljom i blagdanom ne radimo.


prikaži na karti

FRIGO-KOR Zadar

Put Nina 55
23 000 Zadar
Tel: 023 220 280
Fax: 023 220 281
e-mail: zadar@frigo-kor.hr

Radno vrijeme:
ponedjeljak – petak
8:00 – 16:00 h     

subotom, nedjeljom i blagdanom ne radimo.


prikaži na karti

 

FRIGO-KOR Split

Matice Hrvatske 57
21 000 Split
Tel: 021 455 000
Fax: 021 455 001
e-mail: split@frigo-kor.hr

Radno vrijeme:
ponedjeljak –petak
8:00 – 16:00 h   

subotom, nedjeljom i blagdanom ne radimo.

 


prikaži na karti

 

Frigo-kor partneri

Odaberite mjesto:
Križevci

Pljuščec Mladen, servis

Tel:
Mob: 098 729 444
Web adresa:

Krk / Omišalj

Saletović Fuad,Servis Rotor

Tel: 051 841 415
Mob: 098 215 394
Web adresa:

Kučiće

Pomja d.o.o.

Tel: 021 860 156
Mob: 091 502 0958
Web adresa:

Kutina

Marmilić Tomislav

Tel: 044/640-486
Mob: 044 640 486
Web adresa:

Makarska

Šuta Meri, Obrt Luxor

Tel: 021 679 880
Mob: 098 908 4361
Web adresa:

Košarica


Vaša košarica je prazna.

Otvori košaricu