Frigo-kor poslovnice

Više informacija možete dobiti i na besplatni info telefon 0800 44 44 44.

Adrese poslovnica gdje će te pronaći cjelokupnu ponudu klima uređaja i rashladnih uređaja uz vrhunsku uslugu naših prodavača i servisera:

FRIGO-KOR Zagreb

Majstorska 11
10 000 Zagreb
Tel: 01 240 77 77
Fax: 01 240 75 55
e-mail: zagreb@frigo-kor.hr

Radno vrijeme:
ponedjeljak – petak
8:00 – 18:00 h

subota 8:00-13:00 h

nedjeljom i blagdanom ne radimo.


prikaži na karti

FRIGO-KOR Osijek

Vukovarska 96                       
31 000 Osijek
Tel: 031 214 151
Fax: 031 214 153
e-mail: osijek@frigo-kor.hr

Radno vrijeme:
ponedjeljak – petak
8:00 – 18:00 h       

subotom 08:00-13:00 h

nedjeljom i blagdanom ne radimo.


prikaži na karti

FRIGO-KOR Rijeka

Tizianova 52a
51 000 Rijeka
Tel: 051 551 621
Fax: 051 551 620
e-mail: rijeka@frigo-kor.hr

Radno vrijeme:
ponedjeljak – petak
8:00 – 18:00 h   

subotom 08:00-13:00 h

nedjeljom i blagdanom ne radimo.


prikaži na karti

FRIGO-KOR Pula

Riva 14
52 100 Pula
Tel: 052 383 588
Fax: 052 383 589
e-mail: pula@frigo-kor.hr

Radno vrijeme:
ponedjeljak – petak
8:00 – 18:00 h       

subotom 08:00-13:00 h

nedjeljom i blagdanom ne radimo.


prikaži na karti

FRIGO-KOR Zadar

Put Nina 55
23 000 Zadar
Tel: 023 220 280
Fax: 023 220 281
e-mail: zadar@frigo-kor.hr

Radno vrijeme:
ponedjeljak – petak
8:00 – 18:00 h     

subotom 08:00-13:00 h

nedjeljom i blagdanom ne radimo.


prikaži na karti

 

FRIGO-KOR Split

Matice Hrvatske 57
21 000 Split
Tel: 021 455 000
Fax: 021 455 001
e-mail: split@frigo-kor.hr

Radno vrijeme:
ponedjeljak –petak
8:00 – 18:00 h   

subotom 08:00-13:00 h

nedjeljom i blagdanom ne radimo.

 


prikaži na karti

 

Frigo-kor partneri

Odaberite mjesto:
Karlovac / Ozalj

Pal Mar d.o.o.

Tel: 047 731 063
Mob: 098 246 203
Web adresa:

Karlovac / Ozalj

Škrlac Ivan, Frigo Škrlac

Tel: 047 731 821
Mob: 098 210 621
Web adresa:

Kaštela

Kopač Mario

Tel:
Mob: 098/9610978
Web adresa:

Knin

Udovičić Pero, Pero klima servis

Tel:
Mob: 091 7307 211
Web adresa:

Koprivnica

Premec Zdravko, servis Premec

Tel:
Mob: 098 248 520
Web adresa:

Košarica


Vaša košarica je prazna.

Otvori košaricu